Wybór okularów Ralph Lauren

Ralph Lauren jest jedną z najważniejszych marek amerykańskich. Firma zajmuje się produkcją odzieży oraz dodatków, które potrafią doskonale podkreślić stylizację.

Zakup okularów Ralph Lauren

Okulary Ralph Lauren stanowią nieodłączny element garderoby

Okulary Ralph Lauren stanowią nieodłączny element garderoby. Okulary przeciwsłoneczne mogą być również używane zimą. Ich głównym celem jest oczywiście zabezpieczenie oczu, ale coraz częściej ludzie traktują je po prostu jako modny dodatek. Oprócz tego produkowane są także oprawki okularów korekcyjnych, które cechują się niebanalna stylistyką oraz dużą wytrzymałością. Ralph Lauren to marka znana przede wszystkim z amerykańskiej elegancji oraz prostych t-shirtów i koszulek polo. Cechą charakterystyczną tego domu mody jest logo z koniem. Styl amerykański wyraźnie różni się od europejskich trendów powielanych przez tutejsze domy mody. Najważniejsza w tym stylu jest prostota oraz funkcjonalność. Dostępne są również bardziej odważne i ekstrawaganckie modele. Są one przygotowane dla ludzi, którzy lubią poszaleć i poeksperymentować. Najbardziej urzekająca w oprawkach Ralph Lauren jest jednak prostota. Oprawki są przede wszystkim wygodne, lekkie, a do tego świetnie się prezentują pod względem wizualnym. To wszystko sprawia, że wyglądają naprawdę wyjątkowo. Klasyczne rozwiązania powinny każdemu przypaść do gustu. Nie ma chyba osoby, do której klasyka by nie pasowała. Rosnący trend na dodatki typu unisex sprawił, że okulary RL zyskały bardzo dużą popularność. Warto mieć na uwadze, że były one początkowo produkowane jedynie dla kobiet, a pod brandem Polo projektowane były ich męskie odpowiedniki. Obecnie dostępne są jednak dedykowane modele dla kobiet i mężczyzn.

Czym cechują się okulary RL?


To co wyróżnia okulary RL to bez wątpienia połączenie amerykańskiego luzu oraz sportowego stylu. Regularnie pojawiają się nowe kolekcje, dlatego dostępne są zarówno modele sportowe, jak i eleganckie. Oprawki Ralph Lauren doskonale przylegają do twarzy i są bardzo wygodne. Oprócz kwestii technicznych dużą rolę odgrywa również design. Duża różnorodność kolorów i wzorów sprawia, że każdy może znaleźć oprawki, które będą pasować do jego karnacji, koloru oczu lub kształtu twarzy. Przed zakupem lepiej osobiście przymierzyć okulary, ponieważ wtedy można się dowiedzieć, czy będą dobrze leżeć. Oczywiście w internecie można kupić je znacznie taniej, ale wtedy nie mamy tego spokoju psychicznego i kupujemy jednak je w ciemno. Dużym uznaniem cieszą się oczywiście modele kwadratowe oraz okrągłe. W ostatnim czasie dużą uwagę zwróciły także okulary kocie, które świetnie pasują kobietom. Inne znane domy mody stawiają na modowe szaleństwo i ekstrawagancję, natomiast Ralph Lauren wybiera sprawdzoną klasykę.

 

Urszula

Back to top