Luksusowe okulary Gucci

Okulary przeciwsłoneczne to jedne z tych akcesoriów, które przydają się w szczególnych sytuacjach – najczęściej nosimy je latem, gdy słońce świeci najmocniej, ale również zimą, kiedy od pokrytych śniegiem stoków gór i dolin odbijają się promienie słoneczne, oślepiając przebywających w ich bezpośredniej bliskości ludzi.

Okulary przeciwsłoneczne

Jak wyglądają okulary przeciwsłoneczne – wie każdy; to oprawka z zausznikami, w której osadzone są przyciemnione soczewki. Szkła mogą mieć dowolny kolor, a wybór jednego z nich to kwestia indywidualna. Jednak bez względu na ich barwę, dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne powinny mieć wbudowany filtr, który ochroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Ceniony producent – Gucci

Na rynku znajdziemy wiele marek okularów przeciwsłonecznych – niektóre są zwykłymi, o ciemnych soczewkach okularami, inne to wysokiej jakości produkty, produkowane przez znanych i cenionych producentów. Do jednych z nich można zaliczyć markę Gucci, włoskiego producenta odzieży i innych akcesoriów, którego produkty dostępne są na całym świecie.

Marka powstała w latach trzydziestych dwudziestego wieku i niemal od razu zyskała status solidnego i charyzmatycznego producenta; produkty marki Gucci stały się synonimem elegancji i luksusu, a unikalny design nadal zdobywa serca wiernych klientów. Dlatego, okulary Gucci są chętnie noszone przez aktorów, artystów i muzyków, jak również osoby ceniące sobie wygodę i wysoką jakość.

Oprawki okularów marki Gucci są wykonane z tworzywa określanego nazwą octanu celulozy. To dużo trwalszy materiał niż tworzywo sztuczne, lżejszy oraz bardziej elastyczny. Oprawki są hipoalergiczne, mogą więc je nosić osoby łatwo uczulające się pod wpływem kontaktu ze skórą. Soczewki okularów zaopatrzone są w filtr UV, blokujący promieniowanie UV.

Charakterystyka okularów Gucci

Okulary przeciwsłoneczne Gucci produkowane są dla mężczyzn i kobiet. Dostępne są w wielu wzorach i kolorach, a niezwykle precyzyjnie dopasowane oprawki sprawiają, że okulary są prawie niezauważalne. Różnorodny kształt oprawek sprawia, że wybór odpowiednich do rysów i linii twarzy jest prosty, a nawet intuicyjny. Mogą być owalne, prostokątne, idealnie okrągłe lub wydłużone przy skroniach. Każda z nich występuje w kilku kolorach, co sprawia, że okulary dopasujemy do własnej stylistyki.

Okulary korekcyjne Gucci

Okulary Gucci to nie tylko produkty przeciwsłoneczne – producent tworzy również okulary korekcyjne zgodne z opisaną przez lekarza wadą wzroku. Podobnie jak w okularach przeciwsłonecznych, okulary korekcyjne o transparentnych soczewkach również posiadają filtr UV. Dzięki temu rozwiązaniu, oczy, nawet w mniej słoneczny dzień, chronione są przed szkodliwym promieniowaniem co wyraźnie podnosi komfort widzenia.

Urszula

W górę